LIGARTschody.pl na Facebook

OFERTA

Z przyjemnością oferujemy Państwu cały zakres prac stolarskich, a w szczególności schody drewniane montowane na wylewkach betonowych w, których specjalizujemy się od lat.

 

Schody wykonujemy z drewna europejskiego i egzotycznego, w zależności od upodobań oraz stylizacji wnętrza domu. Na życzenie Klienta możemy wykonać schody w wybranym przez Państwa kolorze i metodą barwienia drewna dopasować odcień do innych elementów wnętrza ,np. podłogi, drzwi itp.

Firma Ligart wykonuję również balustrady drewniane, które mogą być połączone z innymi materiałami, np. stal nierdzewna, szkło.

Dzięki współpracy z naszymi partnerami zajmującymi się pracami kowalskimi i obróbką stali szlachetnej możemy zaoferować Państwu balustrady kute lub ze stali nierdzewnej.

 

Wykonujemy również inne elementy wykończenia, w tym między innymi parapety i blaty z litego drewna.

 

Pracujemy wyłącznie na najlepszych jakościowo materiałach, które sprowadzamy jedynie od sprawdzonych i zaufanych dostawców.

Wszystkie prace wykonywane są profesjonalnym sprzętem i narzędziami najwyższej jakości, co dodatkowo pozwala na osiągnięcie idealnego efektu końcowego.